Alanya küçük bir şehir merkezine sahiptir. Bu da büyük otellerin şehir dışında konumlanmasını, küçük otellerin ise Alanya’nın merkezinde yer almasına olanak sağlamıştır.


Alanya’da 5 Yıldızlı otellerde konaklayan tatilcilerimiz çoğunlukla; Alanya içinde gezemeden, eğlenemeden sadece otel içi faaliyetler ile tatilini tamamlamaktadır. “Her şey dahil” sistem ile satın alınan tatil paketleri sayesinde otel dışına çıkmadan otel mutfağı, animasyonları ve aktiviteleri ile tatillerini tamamlayarak geri dönmektedirler.


Oysa Alanya şehir merkezinde yer alan ve denize yürüyüş mesafesinde bulunan Diamond Hotel Alanya’ da, samimi, rahat ve keyifli bir tatil geçirirsiniz. Dünyaca ünlü mavi bayraklı Alanya Keykubat Plajı’nda yeriniz hazırdır mesela, ya da otel havuzun da. Alanya gece hayatına yürüyüş mesafesinde bulunursunuz, ya da otelde, havuz başında, snack barda, sevdiğiniz ile geçirirsiniz gecenizi.


Esnek ve özgür bir tatil yapmanın tadını Diamond Hotel Alanya ile çıkarırsınız. İstediğiniz an Alanya’nın istediğiniz yerine rahatça gidebilir; mesela, Alanya şehir ışıkları eşliğinde romantik bir akşam yemeği yiyebilir, şehir etkinliklerine veya aktivitelerine doğrudan katılabilirsiniz.

Kısacası 3 yıldız standardında hizmet sunan Diamond Hotel Alanya’da, konforlu ve rahat şekilde konaklarken, şehrin dokusunu keşfedebilir ve Alanya’nın tadını çıkarabilirsiniz.